ΔΙΑΡΘΡΩΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΩ ΟΛΥΜΠΟΥ
FAX: 24950 41798
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
Τμήματα Δημοτικής Κατάστασης
Προσωπικού
Γραμματειακής Υποστήριξης
Αρμόδιοι Υπάλληλοι Ευαγγέλου Κωνσταντίνος Τηλ: 24953 50322
Ευαγγέλου Περσεφόνη Τηλ: 24953 50300, 50301
Κολλάτου Ευαγγελία Τηλ: 24953 50327
Βλάχου Αικατερίνη Τηλ: 24953 50325
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
Αρμόδιοι Υπάλληλοι Ρήγα Δέσποινα Τηλ: 24953 50326
Γρηγοριάδου Ελένη Τηλ: 24953 50323
ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ (ΚΕΠ)
Στεγάζεται στο Δημαρχείο του Δήμου στον Πυργετό
FAX: 24950 42906
Αρμόδιοι Υπάλληλοι Παπαδημητρούλα Δήμητρα Τηλ: 24950 42905, 24953 50330
Ζαρδούκα Μαρία Τηλ: 24950 42905, 24953 50330
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ
Αρμόδιος Υπάλληλος Ασημακόπουλος Θεμιστοκλής Τηλ: 24953 50319
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
Αρμόδιοι Υπάλληλοι Γκούμας Σταύρος Τηλ: 24953 50334
Παπακώστα Δέσποινα Τηλ: 24953 50333
ΤΜΗΜΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ
Αρμόδιος Υπάλληλος Μαστρογιάννη Σοφία Τηλ: 24953 50335
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ & ΚΟΙΝΟΝΙΚΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (Δ.Ε.Π.Α.Κ.Α.)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ»
Αρμόδιοι Υπάλληλοι Ράπτη Ελισάβετ Τηλ: 24953 50331
Σιώκα Παρασκευή
Καραγιάννη Ευφροσύνη
FAX: 24950 41798
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
Τμήματα Δημοτικής Κατάστασης
Προσωπικού
Γραμματειακής Υποστήριξης
Αρμόδιοι Υπάλληλοι Ευαγγέλου Κωνσταντίνος Τηλ: 24953 50322
Ευαγγέλου Περσεφόνη Τηλ: 24953 50300, 50301
Κολλάτου Ευαγγελία Τηλ: 24953 50327
Βλάχου Αικατερίνη Τηλ: 24953 50325
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
ΤΑΜΕΙΑΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
Αρμόδιοι Υπάλληλοι Ρήγα Δέσποινα Τηλ: 24953 50326
Γρηγοριάδου Ελένη Τηλ: 24953 50323
ΚΕΝΤΡΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ (ΚΕΠ)
Στεγάζεται στο Δημαρχείο του Δήμου στον Πυργετό
FAX: 24950 42906
Αρμόδιοι Υπάλληλοι Παπαδημητρούλα Δήμητρα Τηλ: 24950 42905, 24953 50330
Ζαρδούκα Μαρία Τηλ: 24950 42905, 24953 50330
ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ
Αρμόδιος Υπάλληλος Ασημακόπουλος Θεμιστοκλής Τηλ: 24953 50319
ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
Αρμόδιοι Υπάλληλοι Γκούμας Σταύρος Τηλ: 24953 50334
Παπακώστα Δέσποινα Τηλ: 24953 50333
ΤΜΗΜΑ ΥΔΡΕΥΣΗΣ
Αρμόδιος Υπάλληλος Μαστρογιάννη Σοφία Τηλ: 24953 50335
ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ & ΚΟΙΝΟΝΙΚΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (Δ.Ε.Π.Α.Κ.Α.)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ»
Αρμόδιοι Υπάλληλοι Ράπτη Ελισάβετ Τηλ: 24953 50331
Σιώκα Παρασκευή
Καραγιάννη Ευφροσύνη